/

III Regaty o puchar Starosty Lwóweckiego

Regaty zakończone, puchary rozdane, emocje opadły

W dniu 17 sierpnia 2014 roku na jeziorze Pilchowickim odbyły się III Regaty o puchar Starosty Lwóweckiego.

W klasie Optimist:

I miejsce zajął Kamil Ledwoń,

II miejsce zajął Szymon Wójcik,

III miejsce zajęła Klaudia Krystecka

W klasie Open po trzech biegach z tzw. „przesiadaniem” zwyciężył Paweł Młynarkiewicz. Drugie miejsce zajął Aleksander Woźny. Na trzecim miejscu uplasował się Marcin Izydorczyk.

Regaty, ze względu na warunki pogodowe, przesunięto z soboty 16.08.14 r. na niedzielę. Poprawa pogody miała duży wpływ na spore zainteresowanie zawodami. Rodzice startujących dzieci oraz licznie zgromadzona publiczność naprawdę świetnie się bawili.

Na zakończenie regat Starosta Lwówecki Pan Stanisław Mrówka wręczył zwycięzcom i uczestnikom: puchary, dyplomy i upominki (wszyscy zostali nagrodzeni). Starosta gratulował zajętych dziś miejsc i życzył sukcesów w przyszłorocznych zawodach. Podziękował także organizatorom dobrze przygotowanej i przeprowadzonej imprezy oraz za to że „chce Wam się chcieć”.